Na Wspólnej

odcinek 3725

Na Wspólnej 21

Koniec związku Bruna i Natalii?!

Bruno i Natalia są na siebie obrażeni. Kiedy Krawczyk idzie na sesję zdjęciową z Cieślikiem i Moniką, Natalia dostaje telefon z propozycją pracy w Berlinie. Bruno jest bardzo zaskoczony, gdy słyszy, że narzeczona chce przyjąć tę ofertę. Wkurzony, każe Natalii „zrobić, co uważa”! Co zdecyduje kobieta?!

Przemek Smolny poznaje tajemnicę brata?!

U Smolnych ciężka atmosfera – Przemek z Grześkiem kompletnie się nie dogadują! Grzesiek zamyka się w pokoju i kaleczy sobie rękę! Kiedy Hela przekonuje kolegów do warsztatów na temat akceptacji własnego ciała, wkurzony Grzesiek stwierdza, że to bzdury! Tymczasem w jego pokoju Przemek znajduje pamiętnik, w którym brat zapisał bardzo osobiste rozterki…

Berg leci do rodziny – czy dobrze robi?!

Bogdan kupuje bilety do Szwajcarii - Franek chwali ojca, że zdecydował się lecieć do żony i Misi. Berg jednak ma wątpliwości – Joanna wciąż nie odbiera jego telefonów... Szark wyznaje Bogdanowi, że nie może przestać myśleć o matce Antka. Musi wyjaśnić, dlaczego go wtedy rzuciła i nie powiedziała mu, że ma syna! Berg mu to odradza – po co rozdrapywać rany?