Na Wspólnej

odcinek 3724

Na Wspólnej 21

Co się dzieje z Grześkiem?!

Do Smolnego na parę dni ma wpaść jego starszy syn, Przemek. Grzesiek nie cieszy się z odwiedzin brata, ale idzie posprzątać pokój – wygarnia stosy kanapek ukrywanych pod łóżkiem. Gdy przed szkołą wyrzuca je do kosza, zauważa to Hela. Kiedy dziewczyna przytula się do ukochanego i stwierdza, że bardzo schudł, młody Smolny agresywnie ją odtrąca!

Berg ma dość – leci do rodziny!

Bogdan dzwoni znowu do żony – w końcu odbiera Michasia i mówi, ze mama nie może teraz rozmawiać. Berg bardzo się martwi – obawia, się, że Joanna ukrywa przed nim coś złego na temat zdrowia córeczki. Decyduje, że poleci do swoich ukochanych dziewczyn! Tymczasem Kasia zaprasza Antka – chce się rozliczyć za malowanie mieszkania. Ich spotkanie jest pełne osobistych wyznań…

Marzenia Bruna pryskają!?

Bruno mówi Natalii, że marzy o dziecku! Narzeczona nie jest zachwycona, ale ukrywa to. Krawczyk przekonuje senatora Cieślika, że powinien zadbać o swój wizerunek w mediach społecznościowych – on mu w tym pomoże. Podekscytowany nowym źródłem dochodu, Bruno zaczyna z rozmachem planować wesele. Natalia wybucha - nie chce być jego żoną?!