Na Wspólnej

odcinek 3723

Na Wspólnej 21

Niewiarygodny show Bednarczuk!

Danka, Kasia i Gosia robią wieczór panieński Bednarczukowej. Przyjaciółki zaprosiły wróżkę dla Teresy. Ta jest sceptyczna, ale kiedy słyszy, jakie szczęście i powodzenie ją czeka, zaczyna bawić się naprawdę wspaniale. Koleżanki nie mogą opanować przyszłej panny młodej! Po paru drinkach Teresa znika, po czym odnajduje się w restauracji hotelowej - śpiewająca na scenie przed publicznością!

Iga w szoku – Kaja zamierza odebrać dziecko Brygidzie?!

Brygida z córeczką przychodzi do komendy Igi - chce złożyć zeznania w sprawie Łysego. Dziewczyna przyznaje się do wszystkiego. Zamierza zacząć życie na nowo… W obroty bierze ją Kaja - robi się tak nerwowo, że Brygida chce uciekać! Jest przerażona, że odbiorą jej córeczkę, bo komendantka wzywa pogotowie opiekuńcze. Iga musi ostro interweniować!

Weronika traci Lwa?!

Weronika odmawia Nalepie randki - jest zajęta. Zawiedzionemu Lwu humor poprawia doktor Agier, która przyznaje, że przegrała ich zakład. Po pracy Nalepa odbiera nagrodę – przejażdżkę na motorze pięknej pani doktor. Tylko, że… z nią! Odjeżdżającą parę z żalem obserwuje Roztocka, która jednak zdecydowała się spotkać z Lwem…