Na Wspólnej

odcinek 3720

Na Wspólnej 21

Chory Zimiński… szarżuje!

Marek wybiera się do pensjonatu Romana – Danka cieszy się, że mąż wypocznie. Tymczasem on zamierza zadbać o formę - planuje pobiegać. Zimińska alarmuje Hoffera - straszy go, że Marek jest chory i nie powinien się przemęczać, bo może mieć zawał. Mimo starań Romana Zimiński stawia na swoim – idą biegać. Kończy się to… wezwaniem pogotowia ratunkowego!

Beata ratuje kobietę, która… ratuje Gucia?!

Beata wraca do pracy na taksówce. Gdy zapłakana kobieta prosi o kurs „jak najdalej stąd”, Wójcikowa nie pozostaje obojętna i próbuje poznać powód jej rozpaczy. Nagle dzwoni Paweł i alarmuje, że Gucio ma mocną wysypkę. Beata natychmiast rusza do domu z pasażerką na pokładzie. Na miejscu okazuje się, że obca kobieta bardzo pomaga przestraszonym młodym rodzicom…

Lew krąży wśród dam…

Nalepa dzwoni do Weroniki po ich namiętnym wieczorze. Niestety, Roztocka znowu przestała odbierać. Lew jest wyraźnie zawiedziony… Na dodatek na oddziale młoda lekarka przegania go myśląc, że jest sanitariuszem. Po chwili doktor Agier przeprasza - okazuje się, że słyszała o Nalepie wiele dobrego od swojej matki. Niebawem również Lew popełnia wielką gafę wobec nowej pani doktor!