Na Wspólnej

odcinek 3714

Na Wspólnej 21

Ola ryzykuje spotkanie z Alanem!

Marek jest na skraju wyczerpania - z nerwów i strachu o córkę nie śpi po nocach. Kiedy dzwoni do niego Alan i mówi, że chce spotkać się z Olą, Zimiński słabnie! Mimo to Ola podejmuje decyzję, która nie podoba się rodzicom - porozmawia z Novakiem, musi stawić mu czoła! Czy to bezpieczne?!

Maria z Kopciową wsadzą za kratki fałszywego ornitologa?!

Roman i Honorata pomagają rannemu mężczyźnie, który dobijał się do nich nocą. Rano Kopciowa znajduje w korytarzu należące do ornitologa buty, które idealnie pasują do śladu znalezionego w lesie. Hoffer zamyka gościa w pokoju i wzywa policję. Tymczasem Ziębowie i Kopciowa z Sokołem ruszają do lasu szukać dowodów - znajdują… worek pieniędzy i pistolet! Czy „ornitolog” trafi do klatki?

Prodziekan Mikołaj poznaje cienie nowej funkcji – ale są też i blaski!

Mikołaj rozpoczyna urzędowanie jako prodziekan ds. studentów. Od razu zostaje zasypany stosem spraw, które zaniedbał jego poprzednik. Dziekan wyzłośliwia się nad Leśniewskim… W gabinecie Mikołaja pojawia się śliczna studentka, która wnosi o indywidualny tok studiów. Prosi też Leśniewskiego, by został promotorem jej pracy – tu również bardzo zależy jej na trybie indywidualnym…