Na Wspólnej

odcinek 3701

Na Wspólnej 21

Młodzież walczy o tolerancję dla osób LGBT – leje się krew!


Smolni totalnie zaskoczeni – Hela spała u Grześka! Młodzi twierdzą, że zasiedzieli się nad projektem… Przed liceum Zimińskiej wrze – demonstrujący rodzice nie chcą wpuścić do szkoły uczniów! Chcą zastopować ich tęczowe święto. Skandujących rodziców przekrzykuje młodzież, dochodzi do szarpaniny! Podczas niej ojciec Wałka uderza w twarz Adę - Danka wzywa policję!


Kamil szczęśliwy – Ula akceptuje swoją siostrę!


Kamil prosi Ostrowskiego, żeby czasowo przejął jego obowiązki ordynatora – on musi zaopiekować się swoją maleńką Anią. Przykro mu jedynie z powodu Uli, która całkowicie unika kontaktu z małą. To się jednak nagle zmienia – dziewczyna zabiera niemowlę do siebie, żeby ojciec się przespał. Po przebudzeniu Kamil jest przeszczęśliwy widząc je razem…


Dex nie przepuści żadnej kobiecie?!


Nalepa upomina Dexa, który podrywa pielęgniarkę na dyżurce. Niebawem Lew widzi, jak jego praktykant przytula Alę, która wychodzi ze szpitala. A gdy w bufecie zauważa Dexa próbującego umówić się z Luizą… doktorowi puszczają nerwy! Tymczasem niesfornego studenta trafia kolejna strzała amora – jest pod ogromnym wrażeniem pięknej córki komendanta Białuskiego!