Na Wspólnej

odcinek 3690

Na Wspólnej 21

Ula odmawia kontaktu z Kamilem a Kolenda… zaczyna rodzić!

Kamil próbuje umówić się z córką, lecz Ula odmawia spotkania. Kolenda pociesza Hoffera i stara się skierować jego myśli na ich wspólną przyszłość z dzieckiem. Staje się to bardzo realistyczne, gdy po południu u Ani zaczynają się bolesne skurcze. Kamil natychmiast zabiera ukochaną do szpitala – tam rozpoczyna się poród!

Karol próbuje ochronić Alę przed zdradą jej ojca!

Dex rozpoczyna praktyki w szpitalu pod opieką doktora Nalepy, który wcale nie jest z tego zadowolony. Lew od razu ustawia młodziaka po swojemu… Tymczasem Karol – w tajemnicy przed Alą - spotyka się z Magdą, którą widział ostatnio w objęciach z ojcem Ali. Dziewczyna jest zszokowana gdy słyszy, kim jest jej kochanek. Potem Karol widzi się z ojcem Ali - ten oznajmia, że kocha Magdę i nie rzuci jej!

Bójka w firmie Bogdana!

W firmie spedycyjnej u Berga pojawia się młody, bystry chłopak, który szuka pracy. Antek mówi, że jest dobrym mechanikiem i od razu zauważa, że w kole jednego z tirów jest zbyt mało powietrza. Bogdan zleca sprawdzenie tego Szarkowi. Ten jest wściekły, że jakiś dzieciak miesza się w jego obowiązki. Dochodzi do szarpaniny – interweniujący Bogdan dostaje od Szarka w oko z łokcia!