Na Wspólnej

odcinek 3689

Na Wspólnej 21

Marta przestaje nad sobą panować – otwarcie oskarża o stalking… swojego prezesa!

Iga przekazuje Marcie, że stalker dzwonił do niej z… Cypru! To ślepy zaułek. Roma bardzo współczuje Leśniewskiej, która jest kłębkiem nerwów. Kiedy do Marty podchodzi prezes Barański i chwyta ją za ramię, ta wybucha! Oskarża szefa o stalking i ucieka z pokoju… Prezes jest oburzony – Leśniewska straci pracę?!

Ola chce odebrać Alanowi syna i zostać w Polsce!

Ola spotyka się z Czerskim, z którym tak wiele kiedyś ją łączyło. Prosi go o poprowadzenie sprawy przeciwko jej narzeczonemu – chce odebrać mu dziecko i zostać w Polsce. Kiedy Mariusz słyszy, że Alan jest prawnikiem, wie że to będzie ciężka batalia… Zimińska dzwoni do mamy - wyznaje, że uciekła od Alana, bo ten jest zdolny do wszystkiego. Niebawem Danka i Marek przekonują się o tym na własnej skórze!

Karol w szoku – ojciec Ali ma romans z… jego byłą!

Karol zauważa na ulicy ojca Ali, który całuje się z… Magdą, jego byłą dziewczyną! Mężczyzna go zauważa… Chłopak zwierza się bratu, że boi się powiedzieć Ali o tym, że jej tata ma romans - ukochana może znowu pójść w dragi. Dex uważa, że młoda Myszkowska może być silniejsza, niż myślą… Rodzice Ali zapraszają córkę i Karola na obiad. Chłopak czuje, że czeka go przeprawa z twardym Myszkowskim!