Na Wspólnej

odcinek 3687

Na Wspólnej 21

Kasia nakryje Darka na zdradzie z Anetą?!

Kasia rezygnuje z przyznania się do pocałunku z Czerskim, gdy Darek chłodno oznajmia, że rano jedzie na szkolenie poza Warszawę. Kasia jest pełna podejrzeń - prosi Zakościelnego o adres ośrodka, w którym odbywa się szkolenie – chce sprawdzić Darka! Bergówna jedzie na miejsce… Tymczasem Żbik zaprosił do hotelu Anetę!

Ola uderza Alana w twarz!

Alan wciąż kontroluje i krytykuje Olę. Sprawdza jakie leki zażywa i krzyczy, że nie może brać psychotropów, gdy karmi jego syna! Kiedy zarządza, że idą załatwiać sprawę wesela Ola oznajmia, że ma dziś wizytę u ginekologa. Tymczasem jest umówiona… z Czerskim! Niestety, Alan ją śledzi i odkrywa kłamstwo. Zarzuca Oli próbę zdrady! Zimińska uderza narzeczonego w twarz… Co zrobi Alan?!

Igor będzie walczył – o Elę, czy… Judytę?!

Igor bardzo troszczy się o córkę, która wróciła do niego. Julka prosi tatę, żeby walczył o Elę – tak bardzo za nią tęskni… Tymczasem tekst Nowaka o klubach walki i ich śmiertelnych ofiarach ma iść na pierwszą stronę gazety. Igora to nie cieszy – czuje się wypalony życiowo i zawodowo… Nowak idzie do aresztu spotkać się z Bradecką – uświadamia Judycie, że naprawdę mu na niej zależało!