Na Wspólnej

odcinek 3686

Na Wspólnej 21

Darek zdradził Kasię!

Czerski widzi Darka wychodzącego z mieszkania Anety i to, jak czule kochanka żegna Żbika. Jest wstrząśnięty… Kasia spotyka się z Mariuszem i oznajmia mu, że musi wyznać Darkowi, co wydarzyło się wczoraj między nimi. Czerski podpowiada, żeby zażądała takiej samej szczerości od swojego narzeczonego!

Ula nie wytrzymuje – opuszcza Kamila!

Ula opuszcza ojca – zostawia mu tylko liścik, że będzie u mamy. Kamil rozdarty uczuciowo – szczęśliwy, że będzie ojcem, ze smutkiem mówi Ani o odejściu Uli. Kolenda przeżywając, że dziewczyna nigdy jej nie wybaczy rozbicia rodziny, mdleje w emocjach. Kiedy odzyskuje przytomność, Hoffer prosi ukochaną żeby przeprowadziła się do niego – dla bezpieczeństwa jej i dziecka!

Młody Smolny przywódcą tęczowej rewolucji?!

Grzesiek Smolny dowiaduje się w szkole, że będzie organizowany "tęczowy piątek" – dzień tolerancji. Młodzież jest zadowolona - dzięki temu ominie ich trochę lekcji. Raczej niewielu uczniów traktuje temat poważnie. Za to Grzesiek z Helą przerzucają się pomysłami, co do "tęczowych" projektów. Wychodząc ze szkoły młodzi z czułością trzymają się za ręce. Widzi to Smolny, który przyjechał po syna.