Na Wspólnej

odcinek 3684

Na Wspólnej 21

Bradecka chce uciec – czy Igor pozwoli na to kochance?!

Bradecka przychodzi do Oskara - jednak wycofuje się, widząc na szpitalnym korytarzu policjanta. Wraca do swojego biura i nerwowo zaczyna się pakować. Kiedy Judyta wrzuca walizkę do auta, pojawia się Igor. Pyta kochankę przed czym ucieka? Czy przed odpowiedzialnością za Oskara i Bartka Jaworskiego, których wystawiła do nielegalnych walk w klatce grożących śmiercią?!

Honoracie i Romanowi wali się świat…

Hofferowie zostają postawieni pod ścianą - Kujawska chce, żeby spłacili jej udziały w pensjonacie. W przeciwnym razie wystawi go na sprzedaż! Roman i Honorata są załamani – mogą się tylko domyślać, że przyczyną jest czarujący pisarz Jarzyna, który kompletnie omamił Kujawską. Kobieta zamierza natychmiast zainwestować w ekranizację miłosnej powieści ukochanego…

Grzesiek zacznie walczyć ze swoimi demonami?!

Młody Smolny jest pierwszy raz w szkole Zimińskiej - trafia do klasy z Decybelem, Niną i Wałkiem. Grzesiek zostaje dobrze przyjęty przez kolegów. Jedna z koleżanek, Hela, proponuje "nowemu" pomoc, czym Grzesiek jest mile zaskoczony! Dobre emocje dają chłopakowi siłę – umawia się ze swoją psycholog i zaczyna odkrywać przed nią swoje mroczne wnętrze.