Na Wspólnej

odcinek 3682

Na Wspólnej 21

Stalkerem Marty okaże się… prezes jej stacji?!

Policja spisuje zeznania Marty i Mikołaja po tym, jak stalker groził Leśniewskiej. Obiecują działania. W pracy Roma opowiada Gębie, co się wydarzyło - Tomasz zauważa, że Lenarska nie wygląda na zbyt przejętą… Tymczasem do pensjonatu Hofferów, gdzie schroniła się Marta, przyjeżdża prezes telewizji. Jego zachowanie wzbudza poważne podejrzenia u Mikołaja…

U Zimińskich radość – przyjeżdża Ola z niemowlakiem! I Alanem…

Danka i Teresa słyszą od Rafała, że został oszukany przez byłą żonę – wychowywał nie swoje dziecko! Bednarczuk uważa, że jej narzeczony powinien porozmawiać z dziewczyną, w końcu przez 10 lat był jej tatą… Zimińska wyjeżdża z Sopotu i wraca do Warszawy a tam czeka ją wielka niespodzianka – z Londynu przylatuje Ola z Alanem i ich maleńkim synkiem!

Basia wyląduje na bruku?!

Smolny, widząc przygnębienie syna, zabiera go do redakcji – chce dać mu zajęcie. Ada bierze Grześka pod swoje skrzydła – okazuje się, że chłopak kompetentnie zbiera materiały o problemach psychiatrii dziecięcej. Temat prowokuje ich do poważnej rozmowy… Tymczasem Basię, która w ramach protestu wzięła urlop, niespodziewanie odwiedza jej szef. Czy Bastian zamierza ją zwolnić?!