Na Wspólnej

odcinek 3680

Na Wspólnej 21

Darek swingersem?!

Darek wciąż nie ma nic na Rabskiego – nie wie, jak pomóc Anecie w rozwodzie. Kasia podpowiada ukochanemu, żeby poszukał haka na… portalu dla swingersów! Darkowi bardzo podoba się ten pomysł… Tymczasem Czerski nie może rozstać się z Anetą po namiętnej nocy. Jednak kiedy otrzymuje wezwanie na jej rozprawę rozwodową, dociera do niego dlaczego kochanka do niego wróciła. Jest wściekły!

Do Igora dociera, jak wielkim jest idiotą…

Igor odwiedza w szpitalu nieprzytomnego Oskara – chłopak cały czas walczy o życie. Nowak dopada byłego męża Bradeckiej – ten uświadamia mu, jak Judyta potrafi manipulować facetami. Do Igora dociera, jakim jest idiotą… Pędzi pod szkołę córki. Kiedy pojawia się Julka wyznaje jej, że tęskni - za nią i Elą. Nie wie, że Elżbieta to słyszy…

Danka i Bednarczuk na tropie wielkiej tajemnicy Rafała!

Ku zaskoczeniu Danki, Teresa nagle zmienia kierunek ich wycieczki - jadą do Trójmiasta! Bednarczuk oświadcza, że musi poznać byłą żonę Rafała, która mieszka w Sopocie. Ona czuje, że narzeczony coś przed nią ukrywa! I rzeczywiście – Rafał, po kielichu, mówi Zimińskiemu, że nie był z Teresą do końca szczery… W Sopocie Bednarczuk odkrywa dramatyczną tajemnicę narzeczonego!