Na Wspólnej

odcinek 3678

Na Wspólnej 21

Marta przegrana i… zastraszana!

Przed programem "bez makijażu", Roma poleca operatorowi, żeby na Martę i Gębę dał ostre światło - tego wymaga temat. W efekcie twarze prowadzących wyglądają wręcz karykaturalnie! Hejt widzów po programie sprawia, że szefowie mają pretensje do całej ekipy. Marta czuje się winna – to był jej pomysł… Wieczorem dobija ją psychofan, który po głuchym telefonie wysyła do Leśniewskiej przerażającą wiadomość!

Smolny rozpaczliwie walczy o syna – jak umie…

Smolny mówi Grześkowi, że wypisał go ze szkoły. Za to zabiera syna do psychologa. Terapeutka jest łagodna i nienatarczywa, mimo to Grzesiek nie chce się przed nią otworzyć. Po terapii Krzysztof prosi psycholożkę o poradę – jak pomóc synowi, który się okalecza? Wieczorem zapewnia Grzesia, że chce jego szczęścia i zawsze go ochroni. W nocy chłopak pisze do ojca list…

Umiera współwłaściciel pensjonatu Hofferów – to koniec ich marzeń?!

Do pensjonatu Hofferów przyjeżdża wyjątkowy gość - pisarz powieści miłosnych. Przystojny mężczyzna wyznaje gospodarzom, że ma problem z fankami, dlatego szuka u nich spokoju i natchnienia. Pisarz od początku wyraźnie podrywa Wagnerową - samotną sąsiadkę Hofferów… Niebawem na Romana i Honoratę spada dramatyczna wieść – zmarł Kujawski, współwłaściciel ich pensjonatu. Co będzie teraz z ich pracą i życiem?