Na Wspólnej

odcinek 3677

Na Wspólnej 21

Igor traci córkę!

Kompletnie rozbity Igor wpada do Kamila - wyznaje, że zdradził Elę i zniszczył swoją rodzinę! Hoffer każe mu zrobić wszystko, by ją odzyskać. Tymczasem Igor traci również córkę, która wyprowadza się do Eli! Kolejna próba rozmowy z Elżbietą kończy się fiaskiem. Nagle Jaworska alarmuje Nowaka - ktoś podrzucił zmasakrowanego i nieprzytomnego Oskara przed jej blok!

Kopciowa w szoku - syn Sokoła wychodzi z szafy?!

Kopciowa jest rozdarta - chce powiedzieć ukochanemu Zbyszkowi, że jego syn jest gejem, jednak czuje, że to Marcel powinien szczerze porozmawiać z ojcem. Helena prosi Wojtka, żeby przekonał go do wyjawienia prawdy... Niespodziewanie, podczas pożegnalnego obiadu, Marcel przedstawia wszystkim swojego ukochanego Witka, z którym weźmie ślub! Co na to Sokół?!

Grzesiek Smolny potrzebuje ratunku!

Smolny z byłą żoną przychodzą na rozmowę do dyrektorki szkoły Grześka – okazuje się, że nie zamierza ona nikogo karać za pobicie, a jedynie urządzić pogadankę na temat przemocy. Krzysztof jest wściekły – wie, że prześladowcy jego syna poczują się bezkarni. Wpisuje Grześka ze szkoły! Tymczasem Basia odkrywa na rękawach bluzy chłopca plamy krwi.