Na Wspólnej

odcinek 3676

Na Wspólnej 21

Igor kolejny raz zniszczył swoją rodzinę?!

Igor wpada do domu jak burza, ale Eli już nie ma. Córka jest na niego wściekła - mówi, że mama była w rozpaczy. Odeszła! W pracy Artur przeprasza Nowaka, że nie osłonił jego zdrady - każe Igorowi ratować swój związek! Nowak czeka na Elę przed jej fundacją - kobieta oznajmia, że… brzydzi się nim!

Syn Smolnego pobity, a Basia straci pracę?!

Smolny umawia się z synem, że po szkole zawiezie go do psychologa. Grzesiek chce się wycofać. Krzysztof jednak przyjeżdża po syna i… ratuje go z opresji! Koledzy śmieją się Grześka, że przewraca się jak baba… Tymczasem Basia i szef wydawnictwa spotykają się z Adą, która chce omówić zmiany w swojej powieści. Niespodziewanie, Bastian się nie zgadza! A protestującej Smolnej grozi… zwolnieniem!

Marta ma psychofana?!

Marta proponuje temat na kolejny program – naturalność i występ bez makijażu. Roma ostro to krytykuje. Tymczasem Gęba uważa, że to świetny pomysł. Po zebraniu Lenarska opieprza Gębę, że śmiał poprzeć projekt Marty. Niespodziewanie Leśniewska znowu otrzymuje prezent - czekoladki z niepokojącym liścikiem. Nie mówi o tym Mikołajowi, żeby nie psuć mu radości z propozycji poważnego awansu!