Na Wspólnej

odcinek 3674

Na Wspólnej 21

Darek i Aneta idą po bandzie!

Dziś rozprawa rozwodowa Anety. Darek doradza byłej żonie, żeby nie dała się sprowokować. Siwek wytrzymuje do chwili, gdy dowiaduje się, że Rabski zamierza wezwać na świadka… jej kochanka Czerskiego! Żbik i na to ma plan… Wieczorem Aneta odwiedza Czerskiego w kancelarii – ponętnie przeprasza Mariusza za ostatnie kłótnie. Ma wszystko odkupić… seksem?!

Ostrowski zdesperowany – musi ratować Ewę i… swoje małżeństwo!

Ewa - po kolejnej nocy spędzonej przy mamie - jest wyczerpana i zdenerwowana. Ostrowski zaprasza żonę na wspólne śniadanie, ale ta robi mu wyrzuty, że jest jak dziecko – ona musi być z Ireną! Arek ma dość… W akcie rozpaczy postanawia postawić Ewę przed dramatycznym wyborem – albo mama, albo on! Może to nią wstrząśnie?! Gdy Ostrowski wraca z pracy, zastaje Ewę zapłakaną i roztrzęsioną – co się wydarzyło?!

Weronika ma kolejnego partnera?!

Weronika wraca do domu z rodzinnego wyjazdu. Jej matka oznajmia, że wraca do siebie – Antosia i Kacper czule żegnają się z babcią. Roztocka jest wdzięczna mamie za to, że pomogła im przetrwać trudny czas… Jeszcze tego samego dnia Weronika rozpoczyna kolejny etap swojego życia. Z mężczyzną!