Na Wspólnej

odcinek 3671

Na Wspólnej 21

Bradecka zniszczy Igora?!

Igor odwiedza w szpitalu Oskara – chce wiedzieć kto dał mu prochy, bo badanie jego krwi wykazało mieszankę dopalaczy. Młody twierdzi, że niczego nie pamięta. Jednak, kiedy pojawia się u niego Bradecka, chłopak oznajmia jej, że oczekuje "wsparcia" za milczenie… Judyta słysząc, że Igor za dużo wie, proponuje mu namiętny weekend za miastem. Nowak jest bardzo chętny. Tylko jak rozegra to z żoną?!

Aneta coraz bliżej Darka, a Czerski… Kasi?!

Rabski dopada Czerskiego i drwi z niego - Aneta już się nim znudziła, teraz zależy jej tylko na Żbiku!Tymczasem Darek czyta Anecie pozew rozwodowy, w którym Rabski zarzuca jej rozwiązłość i żąda orzeczenia o jej winie, oraz wysokich alimentów! Wściekła Aneta wyżywa się na Czerskim. Po awanturze z kochanką, Czerski jedzie prosto do… Kasi!

Młody Smolny się okalecza – dlaczego?!

Smolny bezskutecznie próbuje pogadać z synem – nie wie, że milczący Grzesiek właśnie kaleczy swoje dłonie… Tymczasem do Ady dzwoni ojciec zamordowanej przed laty dziewczynki – mężczyzna liczy na to, że dziennikarka opisze ich dramat. Mężczyzna czuje, że to da wsparcie innym rodzicom, którzy stracili bliskich przez bestię. Ada prosi Basię, żeby wstrzymała druk – z szacunku dla ofiar musi uzupełnić powieść!