Na Wspólnej

odcinek 3667

Na Wspólnej 21

Ula marzy o szczęściu taty, Boska o szczęściu córki – te marzenia się wykluczają!

Ula wypytuje Jagnę o jej uczucia do Kamila. Terapeutka niepewnie mówi dziewczynie, że z jej ojcem łączy ich tylko przyjaźń. Hofferówna jest wyraźnie zawiedziona… Tymczasem Kamil wypisuje matkę Kolendy ze szpitala. Boska bardzo żałuje, że nie będą rodziną… W drodze do domu matka wyrzuca Ani, że aż tak oszukuje Kamila! Przecież niedługo urodzi jego dziecko! Syn Smolnego zaginął!

Do Smolnego wpada zrozpaczona jego była żona – ich syn zniknął!

Prosi Krzysztofa o pomoc. Razem jadą szukać Grześka w Poznaniu… Tymczasem Ada rozmawia z ojcem 10-letniej dziewczynki - ofiary seryjnego zabójcy. Dociera do niej bezmiar okrucieństwa bestii… Nie wie, że w tym samym czasie szef wydawnictwa Basi spotyka się z Gwiazdą – chcą z jej książki zrobić serial, który… ofiary bestii ma gdzieś! Roma cały czas knuje… Marta zabiera Ksawerego na próbne zdjęcia z Gębą.

Syn Konarskiej jest przeszczęśliwy – może porozmawiać ze swoim idolem!

Na dodatek widzi, że w studio Gęba wygrywa starcie z trudnym gościem programu! Roma jest jeszcze bardziej zadowolona - chwali Gębę i ciśnie, żeby tak trzymał ! Przejmował inicjatywę, a wtedy… skutecznie wygryzą Martę!