Na Wspólnej

odcinek 3665

Na Wspólnej 21

Weronika ma dość, chce zwyciężyć nieludzki system – tylko czy on nie wykończy jej?!

Weronika zdesperowana - spisuje swoje zeznania, powołując się na udzielenie koniecznej pomocy córce. Przecież ciąża zagrażała życiu Antosi! Oświadcza Agnieszce, że nie podda się nieludzkiemu systemowi… Nagle w kancelarii pojawia się śledczy. Widząc go, Roztocka wpada w szał! Mało złego już zrobił?! Policjant mówi jednak coś, co powoduje, że Weronika prawe mdleje…

Ewa pogrąża się w opiece nad mamą…

Arek martwi się o żonę, która całkowicie oddała się opiece nad matką z Alzheimerem. Ewa jest wykończona - ale chce być cały czas przy Irenie. Mimo, że mama nawet jej nie rozpoznaje… Zmartwiony Ostrowski prosi o pomoc Igora. Nowak próbuje przekonać mamę, że się zamęczy, że zaniedbuje męża. Ewa reaguje bardzo ostro – obaj są egoistami bez serca!

Gęba sprytnie uwodzi Martę, a Roma… traci punkty u Filipa?!

Marta umawia się z Romą - chce sprawdzić przed kamerami Tomka Gembowskiego. Ksawery reaguje entuzjazmem – mama będzie prowadziła program z tym Gębą?! Przecież to jego idol - on to musi zobaczyć! A sprytny Gęba wie, jak przypodobać się Marcie – wyznaje, że na jej programach uczył się dziennikarstwa… Tymczasem Roma wzbudza mieszane uczucia u Filipa, który… przestaje jej ufać!