Na Wspólnej

odcinek 3662

Na Wspólnej 21

Nielegalna aborcja – policja nie odpuszcza Weronice i… Antosi!

Agnieszka przekonuje śledczego, że Roztocka nie pomagała w niczyjej aborcji – ten jest nieprzejednany. Gdy Weronika przyjeżdża po córkę do szpitala, dostaje od matki telefon z informacją, że do Antosi przyszedł policjant – chce ją przesłuchać w sprawie wyjazdu do Czech. Spanikowana Weronika prosi Nalepę, żeby fikcyjnie przedłużył jej córce pobyt w szpitalu. Co zrobi Lew?!

Ostre starcie Dagmary z Naczelnym!

Dagmara ma dziś - załatwione przez Smolnego - spotkanie z naczelnym gazety Kraj. Artur ostro magluje kobietę, która jest zaskoczona jego bezczelnym zachowaniem, jednak nie pozwala z siebie drwić! Kiedy odbiera synka od Basi, z godnością stwierdza, że to praca nie dla niej. Nagle Smolny odbiera telefon od Artura – ta jego protegowana wymiata! Da jej pracę! Tylko, czy Dagmara jeszcze tego chce?!

Młody Zakościelny już nigdy nie spotka się z Darią?!

Daria czeka w bufecie szpitalnym na Tadeusza, który ma wpaść na kawę. Pełen nadziei Zakościelny szykuje się na spotkanie, kiedy nagle… zostaje zabrany na operację! Spanikowany Tadzio prosi młodą pacjentkę z oddziału, żeby poszła do bufetu i wytłumaczyła go przed Darią. Nie wie, że Marianna ma na pieńku z Dziedzicówną!