Na Wspólnej

odcinek 3659

Na Wspólnej 21

Jagna przegrywa bój o syna?!

Jagna słyszy straszne słowa z ust syna – Olaf jej nienawidzi! Twierdzi, że matka go porzuciła, żeby pić i balować. Na nic tłumaczenia Jagny o uzależnieniu i o tym, jak bardzo tego żałuje. Terapeutka jest załamana – oznajmia Kamilowi, że przegrała bój o syna… Hoffer nie pozwala jej tak myśleć. Bierze sprawy w swoje ręce!

Roma urabia wszystkich, a Marta już wie, co na imprezie panieńskiej wyczyniali Mikołaj i Filip!

Marta w końcu zgadza się poprowadzić telewizję śniadaniową w swojej stacji. Ostatecznie pozbywa się uprzedzeń do Romy i chwali jej zaangażowanie. Lenarska jest bardzo zadowolona – teraz zaczyna pracować nad zaufaniem… Filipa! Po pracy Konarski spotyka się z Dominiką – nauczycielką Ksawerego. W barze Ziębów wpada na nich Marta. Przysiada się i z rosnącym zaskoczeniem słucha opowieści Dominiki o… imprezie z jednorożcem w tle!

Darek i Kasia grają na swoich uczuciach, a Tadeusz zauroczony… Darią?!

Darek jest zazdrosny o spotkania Kasi z Czerskim, z którym jego narzeczona ma ustalić szczegóły zamówionego obrazu. Bergówna odbija piłeczkę – wypomina ukochanemu, jak dużo czasu poświęca Anecie… W barze Ziębów Kasia spotyka Darię, która zastępuje w pracy dziadków. Dziewczyny umawiają się na wieczór. Żbik dołącza do nich razem ze swoim bratem Tadeuszem, któremu Daria bardzo wpada w oko!