Na Wspólnej

odcinek 3657

Na Wspólnej 21

Igor zdradza Elżbietę!

Igor budzi się w łóżku z Judytą! Moralnie skacowany, wymyka się cichcem… Rano Nowak przeprasza żonę, że zbytnio angażuje się w pracę i wraca nad ranem. Ela pyta go wprost – czy ma kochankę?! Zaniepokojony jest również Naczelny - uświadamia Igorowi, że Bradecka może nim manipulować. Nowak przyjeżdża do właścicielki klubu walk chcąc zakończyć romans – czy mu się uda?!

Huśtawka nastrojów u Zimińskich!

Podczas wideo rozmowy Marek przeprasza zięcia za pobicie. Zaraz potem tego żałuje! W pracy Danka świętuje narodziny wnuka. Zebrawszy grono nauczycielskie oznajmia, że chce ponownie startować na stanowisko dyrektora. Teresa jest zszokowana – z trudnej sytuacji ratuje ją Rafał, który… prosi ją o rękę!

Plan Niuńka i Hebla działa!

Nawiedzona willa Niuńka przeraża zainteresowanych jej kupnem - ludzie uciekają w popłochu! Dana prosi Hebla o pomoc, lecz on odmawia - może Niuniek nie zaznał spokoju przez to, że się spotykają… Futro decyduje, że opuści dom. Gdy się wyprowadza, przychodzi mężczyzna zainteresowany kupnem willi – oferuje trzykrotnie mniej od jej wartości. Z ukrycia tę transakcję obserwuje zadowolony Hebel…