Na Wspólnej

odcinek 3653

Na Wspólnej 21

Weronika między niebem, a piekłem!

Weronika martwi się co będzie, gdy policja odkryje, że z Czech wiozła Antosię - po aborcji! Roztocka przywozi córkę na badania do szpitala, do nefrologa. Niespodziewanie, Weronika bierze udział w urodzinowym przyjęciu doktora Nalepy. Składając mu życzenia, całuje Lwa… w usta!

Miłe chwile przerywa brutalnie śledczy – zabiera Roztocką na kolejne przesłuchanie!

Marta w szoku – jej były mąż ma romans z… Romą?! Marta nie może uwierzyć, że Filip umówił się z nauczycielką własnego syna. Jest jeszcze bardziej zaskoczona gdy wychodzi na jaw, że Mikołaj też zna panią Dominikę! Mikołaj i Filip przychodzą na komisariat – boją się, że pójdą siedzieć za kradzież traktora… W pracy Roma wygaduje się Leśniewskiej, że Konarski podwoził ją po pracy do domu i… było miło!

Marta natychmiast dzwoni do byłego męża - przypomina mu, że Roma ma męża!

Mania ląduje na ostrym dyżurze… przez tatuaż?! Wojtek wciąż złości się na żonę z powodu jego intymnej fotki, która krąży po sieci. Dla odmiany Cieślik zadowolony - otrzymuje setki wiadomości pełnych zachwytu nad jego męskością… Tymczasem Mania mocno gorączkuje, ale nie chce iść z babcią do lekarza. W końcu przyznaje się, że zrobiła sobie tatuaż i coś chyba poszło źle… Przerażona Helena wzywa Żanetę - ta natychmiast zabiera córkę na ostry dyżur!