Na Wspólnej

odcinek 3652

Na Wspólnej 21

Igor jak ćma – spali sobie skrzydła?!

Oskar dziękuje Igorowi, że pomógł mu znaleźć pokój u pani Jaworskiej. Chłopak współczuje kobiecie, że straciła syna… Nowak pyta Bradecką o napaść przed jej klubem. Judyta twierdzi, że to sprawka jej męża, który handluje dopalaczami i nie podoba mu się, że ona ma coś przeciwko temu. Na potwierdzenie puszcza Igorowi spreparowane nagranie ostrej awantury z Bocianem, który ją szantażuje i bije!

Poruszony Igor obejmuje Judytę i ją… całuje!

Agnieszka wściekła, Hebel i Niuniek… konsekwentni! Agnieszka jest wściekła na męża – razem z Niuńkiem zafundowali Roksanie koszmar! Oświadcza Heblowi, że ma spać na kanapie! Tymczasem Dana Futro przychodzi węszyć do zakładu pogrzebowego - Roxy wyrzuca znienawidzoną macochę z biura… Wieczorem Niuniek z Heblem rozpoczynają kolejną operację - tym razem Danę Futro nawiedza… duch męża!

Mikołaj i Filip dowiadują się boleśnie, w co wdepnęli…

Mikołaj zostaje wezwany na policję! Chodzi o przywłaszczenie traktora. Leśniewski udaje, że nie wie o co chodzi… Na korytarzu komisariatu Mikołaj spotyka jedną z kobiet z wieczoru panieńskiego – ta… rzuca mu się na szyję i całuje! Po południu Filip i Mikołaj umawiają się z kolejną z imprezowiczek, Dominiką. Kobieta okazuje się być… nauczycielką Ksawerego!