Na Wspólnej

odcinek 3650

Na Wspólnej 21

Nad Weronikę nadciągają czarne chmury…

Antosia wraca do równowagi psychicznej po aborcji – idzie nawet na uczelnię. Weronikę to cieszy, ale niespodziewanie dostaje wezwanie na przesłuchanie - jest podejrzana o… pomoc w usunięciu ciąży! Okazuje się, że kobieta którą wiozła z czeskiej kliniki i przez którą miały z Antosią wypadek, wciągnęła ją w swoją sprawę podczas zeznań!

Agnieszka jest pewna – Hebel ją zdradza!

Roksana decyduje się zmierzyć z wolą ojca – podejmuje się prowadzenia zakładu pogrzebowego. Na start ma zająć się zapłakaną kobietą, która chce pochować… psa! Tymczasem Agnieszkę coraz bardziej niepokoją ciągłe telefony do męża. Hebel tłumaczy, że to nowy, natrętny kontrahent - Marian Duch. Nocą Ryszard wymyka się z domu – Agnieszka jest pewna, że do jakiejś kobiety… Jakiś czas później Dana Futro wrzeszczy przerażona na widok krwawej zawartości swojej lodówki!

Junior kradnie, a Eliza… zdradzi Jarka?!

Junior martwi się skłóconymi rodzicami. Ma jednak pocieszenie – Grzywa zabiera go na wagary. Jego starszy brat czeka już na nich w parku. Z piwem! Bracia oczekują, że Junior skołuje kasę – namawiają go do kradzieży. Próba kradzieży portfela śpiącego mężczyzny kończy się dla młodego Berga tragicznie! Tymczasem Eliza świętuje z Klatą - chcą ją do pracy w radiu! Gdy Bergowa wraca do domu z sąsiadem, ten - widząc, że są sami - zaczyna Elizę całować!