Na Wspólnej

odcinek 3649

Na Wspólnej 21

Igor zdradzi Elę?!

Igor jest w szoku - Judyta wyrzuca go z klubu! Właścicielka oznajmia mu, że wie dla kogo pracuje… Wieczorem Nowak obserwuje klub Bradeckiej i jest świadkiem napaści na nią. Okradzioną i pobitą Judytę Igor prowadzi do jej biura. Tam… zaczynają się całować!

Mania robi sobie tatuaż, a Wojtek wszystkim… piekło!

Cieślik i Żaneta walczą, by portale plotkarskie usunęły zdjęcia kompromitujące senatora. Monika uważa jednak, że fotka poprawi notowania Damiana – kobiety są zachwycone! Cieślik wygląda na zadowolonego… Ale wtedy do biura wpada wściekły Wojtek – co jego przyrodzenie robi w sieci?! Jest nerwowo - tym bardziej, że pod biurem zjawiają się dziennikarze! Tymczasem Mania nie słucha rodziców – robi sobie tatuaż w nielegalnym, domowym studio…

U Bergów bardzo ciężkie klimaty – Junior nie wytrzymuje…

Zazdrosny o sąsiada Jarek wyzłośliwia się na żonie. Eliza nie jest mu dłużna – atmosfera jest bardzo ciężka. Junior pyta, czy się rozwiodą… Chłopiec znajduje chwile radości z kumplem i jego starszym bratem – chłopcy grają na automatach. Junior jest dumny z siebie - okazuje się, że jest w tym dobry. Tymczasem Jarek spędza cały wieczór z Pauliną. W domu czeka go kolejna awantura z Elizą!