Na Wspólnej

odcinek 3648

Na Wspólnej 21

Żaneta robi przypał życia!

Żaneta robi sobie rano selfie i tłumaczy mężowi, że to na odświeżoną stronę biura Cieślika. Wojtek zalotnie chwali wygląd żony, a ta rozwiązuje mu szlafrok i dla żartu pstryka fotkę… jego "klejnotów"! Kiedy Żaneta wstawia zdjęcia na stronę, do biura wpada Mania i prosi mamę o zgodę na tatuaż. Zszokowana Żaneta traci koncentrację i... wieczorem cały świat może oglądać na stronie senatora Cieślika zdjęcie "jego" przyrodzenia!

Darek knuje z Anetą, a Kasia z… Czerskim?!

Darek proponuje Anecie wspólną kolację – kobieta jest zachwycona! Do chwili, gdy okazuje się, że razem z nimi ma być Kasia i Czerski... Siwek nie chce, by zapraszali jej kochanka. Ale Żbik i Aneta nie doceniają jednak przebiegłości Kasi – Czerski pojawia się w restauracji. Podczas kolacji wkurzona Aneta dokonuje zemsty!

Ula ma dość ojca!

Ula, która nie ma ochoty na zabawę, nie potrafi pozbyć się imprezowiczów Tosi. Na Wspólną przyjeżdża policja wezwana przez sąsiadów. Zaalarmowana Marta wyprasza młodzież. Kamil ma pretensje do córki o imprezę i alkohol. Nie wierzy, że to wina Tośki… Rozgoryczona Ula ma dość ojca - spotyka się z Jagną, a ta pomaga jej podjąć ważną decyzję!