Na Wspólnej

odcinek 3647

Na Wspólnej 21

Aneta wściekła na męża, a Darek na nią!

Darek ma dziś spotkanie z Anetą, jej mężem i jego prawnikiem. Czekając na Żbika, Rabski chce zniechęcić żonę do rozwodu – ostrzega, że zafunduje jej piekło! Widząc, że Siwek się nie wycofa, oznajmia, że żąda rozwodu z orzeczeniem o jej winie. Przecież on wie o jej romansie z Czerskim! Aneta wychodzi wściekła. Dogania ją Darek i stanowczo żąda wyjaśnień…

Marta czuje się jak w filmie – Kac Vegas to mało powiedziane!

Marta jest wzburzona, kiedy ogląda nagrania z Mikołajem i Filipem szalejącymi na imprezie panieńskiej. Mąż broni się tym, że niczego nie pamięta! Niestety, wciąż nie wiadomo co dzieje się z Filipem. Okazuje się też, że z pobliskiego gospodarstwa skradziono w nocy… traktor! Szczęśliwie, dzięki psu sąsiadki Romana, udaje się odnaleźć Konarskiego. Jest zakuty w kajdanki i odziany w strój… jednorożca!

Ula posądza Kamila o kolejny romans!

Ula ma strasznego doła – oświadcza, że rezygnuje z terapii, bo nie zamierza ułatwiać ojcu romansu z Jagną! Zapewnienia Hoffera nic dla niej nie znaczą. Dopiero upór Jagny i jej szczera rozmowa z Ulą dają efekty… Wieczorem, kiedy Kamil jest na dyżurze, do Uli wpada Tosia z chłopakami i alkoholem. Rozkręca się niezła balanga!