Na Wspólnej

odcinek 3646

Na Wspólnej 21

Igor ma na celowniku Bradecką, czy… Bradecka Igora?!

Igor widzi Bradecką, która ostro ćwiczy - jest pod wrażeniem jej sprawności i figury. Wychodząc z klubu Nowak zauważa, jak do Judyty podchodzi zwolniony przez nią trener Bocian. Bradecka - wiedząc, że Igor ich podsłuchuje - odgrywa scenkę. Każe Bocianowi ją zaatakować i krzyczy, że nie da się szantażować! Wkręcony Nowak postanawia śledzić Bociana...

Hebel ma romans z… Niuńkiem?!

Niuniek czeka w swojej kryjówce na Hebla, który dostarcza mu prowiant. Wypytuje Ryszarda o powodzenie tajnej akcji w domu Dany. W tym czasie zszokowana Futro odkrywa, że ktoś nocą poprzestawiał meble w jej willi! Pewna, że to sprawka Roksany, przyjeżdża do domu Hebla i awanturuje się grożąc policją! Roxy uważa, że Futro oszalała... Za to Agnieszka staje się podejrzliwa, bo Ryszard bardzo dziwnie się zachowuje. Olszewska podsłuchuje jego potajemną rozmowę z Niuńkiem – jest pewna, że mąż ma… romans!

Mikołaj dzikiem, czyli Marta w oparach absurdu!

Marta jest wkurzona na męża i Filipa, którzy od wczoraj nie dają znaku życia. Przyjeżdża do pensjonatu ojca. Tam wścibska sąsiadka Romana opowiada, jak jej mężczyźni tańczyli w nocy z rusałkami i… planowali wyjazd nad morze! Tymczasem po hucznej imprezie panieńskiej Mikołaj budzi się na... ambonie myśliwskiej w środku lasu! Na dodatek ma na sobie bardzo dziwne futro. Nagle ktoś zaczyna do niego strzelać! Okazuje się, że to myśliwy, który pomylił go… z dzikiem!