Na Wspólnej

odcinek 3645

Na Wspólnej 21

Nieszczęśliwy wypadek spowoduje, że aborcja Antosi wyjdzie na jaw?!

Weronika wraz córką i dziewczyną, przez którą doszło do wypadku przebywają w szpitalu. Badania potwierdzają, że nikomu nie stało się nic poważnego. Roztocka - nie chcąc dopuścić do wykrycia, że wracały z kliniki aborcyjnej – szybko przyznaje się do spowodowania wypadku. Chce jak najszybciej opuścić z córką szpital! Niestety, Antosia przyznaje się lekarce, że wczoraj poroniła… .

Mikołaj i Filip w szponach rozochoconych, żądnych wrażeń kobiet!

Mikołaj prosi byłego męża Marty o przysługę - Filip ma stworzyć stronę internetową pensjonatu Romana. Razem jadą zrobić zdjęcia ośrodka. Na miejscu okazuje się, że w pensjonacie trwa impreza - grupa młodych kobiet urządziła koleżance wieczór panieński. Kiedy nie przyjeżdża zamówiony przez nie striptizer, wstawione kobiety biorą na celowniki… Filipa i Mikołaja! Rozpoczyna się totalna balanga!

Roxy traci dom, a Hebel ma misję – co kombinuje Niuniek?!

Niuniek prosi zaskoczonego Hebla, żeby zdobył zaufanie Dany - tajemniczo dodaje, że pani Futro pożałuje jeszcze spadku, który otrzymała... Tymczasem wzburzona Roksana wpada do kancelarii Agnieszki i oznajmia, że chce podważyć testament ojca! Po południu Seba i Hebel pomagają Roxy w wyprowadzce z rodzinnego domu. Nieoczekiwanie przyjeżdża Dana - córka Niuńka rzuca jej pod nogi pęk kluczy. Kiedy dziewczyna odjeżdża z narzeczonym, Hebel podaje Danieklucze i całuje jej dłoń.