Na Wspólnej

odcinek 3644

Na Wspólnej 21

Antosia dokonała aborcji w Czechach – jakie będą konsekwencje?!

Po zabiegu usunięcia ciąży Antosia z Weroniką spędzają noc w czeskim hotelu. Dziewczyna dziękuje mamie, że przywiozła ją do kliniki. Rano, gdy wyruszają w powrotną drogę do Warszawy, o podwózkę prosi dziewczyna, którą Antosia poznała w szpitalu. Weronika się zgadza, ale w czasie jazdy gorzko tego żałuje – młoda kobieta dostaje ataku paniki, chwyta za kierownicę i… doprowadza do wypadku!

Śledztwo Igora nabiera tempa – piękną Bradecką gnębi były mąż?!

Igor przed klubem wpada na Bociana - trener wręcza Igorowi pakunek z próbkami "suplementów". Podczas treningu szefowa Bradecka oznajmia Nowakowi, że Bocianowski właśnie został zwolniony za wciskanie jej klientom niedozwolonych substancji. Przez nie właśnie zginął Bartek, który brał narkotyki! Judyta mówi Igorowi o swoim byłym mężu – według niej to on stoi za wszystkimi aferami wokół jej klubu…

Hebel spotyka się duchem Niuńka?!

Notariusz odczytuje testament Niuńka – jego była żona Dana otrzymuje w spadku piękną willę, a córka… dom pogrzebowy! Roksana jest w szoku - nie rozumie, dlaczego ojciec pozbawił jej dachu nad głową! Hebel prosi, by chociaż zobaczyła ten zakład pogrzebowy. Roxy przeżywa tam traumatyczne chwile… Wieczorem Ryszard jedzie na spotkanie z… duchem?!