Na Wspólnej

odcinek 3643

Na Wspólnej 21

Darek będzie miał groźnego wroga?!

Czerski chce reprezentować przed sądem Anetę w trakcie jej rozwodu. Kochanka nie chce się na to zgodzić. Kiedy okazuje się, że wybrała Darka, Mariusz jest zazdrosny i zły. Tymczasem Zakościelny zamierza przyznać się Czerskiemu, że anonim podrzucony ich klientowi to sprawka jego kochanki, Magdy. Andrzej obawia się, że wspólnik zakończy ich współpracę…

Ula na emocjonalnym rozdrożu!

Kamil przypomina Uli, że dziś ma spotkanie z terapeutą. Dziewczyna zmienia zdanie – nigdzie nie idzie! Hofferowi przychodzi z pomocą Jagna, której udaje się przekonać Ulę, żeby wyszła z nią z domu. Po treningu, który pozwala dziewczynie wyrzucić emocje, Hofferówna zaczyna mówić o swoim żalu do rodziców. Wieczorem Ulę odwiedza Tosia, która… psuje całą robotę terapeutki!

Eliza i Jarek coraz dalej od siebie…

Eliza rzuca wszystko i jedzie z Klatą na miejsce eksmisji, o której Wojtek ma zrobić materiał radiowy. Tymczasem Jarek i Bruno podpisują dziś umowę z Pauliną – prezeską firmy kosmetycznej. Berg jest wypłoszony - czuje, że piękna kobieta go podrywa! Wieczorem Jarek czeka na żonę, żeby świętować z nią swój sukces. Rezygnuje, gdy słyszy ją świergoczącą na klatce z przystojnym sąsiadem.