Na Wspólnej

odcinek 3640

Na Wspólnej 21

Lekarze nie chcą usunąć ciąży Antosi – Weronika zabiera córkę za granicę!

Weronika umawia się z Nalepą – liczy, że jego znajomy nefrolog pomoże ratować Antosię. Niestety, mimo pogarszających się wyników badań, lekarz nie widzi wskazań do usunięcia ciąży. Lew mówi wprost - lekarze się boją więzienia! Tymczasem Antosia chce zażyć tabletki poronne, które mogą jej zaszkodzić. Weronika już wie, że nie może dłużej czekać – natychmiast zabiera córkę do zagranicznej kliniki aborcyjnej!

Ula zrezygnuje ze szkoły?!

Ula odmawia pójścia do szkoły i zjedzenia śniadania - Kamil czuje, że córka go odtrąca. Hoffer idzie na spotkanie z Jagną, która pyta, czy złamał abstynencję. On zaprzecza - przyznaje, że ma ku temu mnóstwo powodów, jednak bardzo martwi się o córkę. Prosi Jagnę, żeby porozmawiała z nią. Wieczorem Kamil słyszy od Uli, że chce… zrezygnować ze szkoły!

Duch Niuńka obserwuje własny pogrzeb?!

Dziś pogrzeb Niuńka. Przychodzi jego znienawidzona żona, Dana. Kobieta bezceremonialnie oznajmia Roxy, żeby znalazła sobie adwokata, bo czeka je bój o spadek! Gdy Hebel wygłasza ostatnie pożegnanie zmarłego, ktoś obserwuje z ukrycia ceremonię.