Na Wspólnej

odcinek 3639

Na Wspólnej 21

Kamil w szoku – Kolenda jest w ciąży!

Kamil przywozi Ulę z lotniska. Dziewczyna wciąż jest obrażona na ojca. Spotyka się z Tosią, która mieszkała kiedyś u Hofferów. Zwierza się jej jak siostrze, że Hao narobił jej wstydu w szkole. Martwi się też o załamaną mamę a najbardziej boi się, że Kamil zacznie znowu pić… Tymczasem Hoffer jest zszokowany - dowiedział się, że Kolenda spodziewa się dziecka!

Marta dowiaduje się o spisku Romy!

Marta żąda wyjaśnień, dlaczego Roma zniknęła wczoraj z pracy bez uprzedzenia. Konarska jest przekonana, że Lenarska knuje coś za jej plecami! I ma rację - po zakończeniu programu Marty na plan wpada Roma z… tortem! Dziś nagrali setny odcinek! Marcie okropnie głupio… Po pracy Filip słyszy nerwową rozmowę telefoniczną Romy z mężem. Konarski proponuje kobiecie podwózkę i… swoje towarzystwo!

Jarek zdecydowany i… uwielbiany?!

Do Elizy wpada sąsiad – widząc Hanusię, Wojtek jest totalnie zaskoczony! Wręcza małej pendrive z nagraniem wywiadu z jej mamą. Tymczasem Jarek przychodzi do szkoły Juniora – oddaje nauczycielce fizyki zrobione zadania. Berg ostrzega kobietę, żeby nigdy więcej nie poniżała jego syna! Potem, wraz z Brunem, poznają szefową firmy kosmetycznej, z którą chcą podpisać umowę na prowadzenie eventów. Piękna pani prezes jest oczarowana Jarkiem.