Na Wspólnej

odcinek 3638

Na Wspólnej 21

Policyjna zasadzka w domu Igi – Robert ofiarą?!

Po wczorajszej napaści wiadomo, że bandyci znają adres Igi. Robert jest pewny, że dzisiaj - widząc wóz policyjny przed jej domem – przestępcy będą pewni, że Przybysz jest dla nich zagrożeniem i znowu będą chcieli dopaść Igę. Tadeusiak ma plan: Michał zabiera ją do siebie a policjanci urządzają w domu Przybysz zasadzkę. W nocy dochodzi do dramatycznej akcji – życie Roberta jest zagrożone!

Policja robi nalot na klub Bradeckiej – czy Sławek zdekonspiruje Igora?!

Igor spotyka się z matką zabitego Bartka - kobieta nie może zrozumieć dlaczego na pogrzebie syna nie było nikogo z klubu sportowego, za który jej syn oddałby wszystko… Po południu Nowak przychodzi do klubu Bradeckiej – jako Czarek ma pierwszy trening kickboxingu. Judyta czarująco gratuluje mu podjętej decyzji. Nagle do klubu wpadają policjanci z nakazem przeszukania. Sławek jest zaskoczony widząc tam Igora...

Marta jest przekonana, że Roma knuje przeciwko niej!

Marta przychodzi do pracy w świetnym nastroju, ale szybko go traci przez Romę. Kobieta częstuje kolegów ciastem, ale Leśniewską głośno ostrzega, że to ciasto z alkoholem! Marcie robi się głupio. Jakiś czas później Roma znika – okazuje się, że razem z szefem jedzie gdzieś w godzinach pracy. Marta widzi, że producentka wyraźnie kokietuje Grzegorza – Leśniewska nie może uwierzyć we własną naiwność.