Na Wspólnej

odcinek 3636

Na Wspólnej 21

Hebel zamiast ślubu zorganizuje… pogrzeb?!

Hebel bardzo poruszony wraca do domu. Oznajmia córce Niuńka, że stan jej ojca - po przeniesieniu do prywatnej kliniki - bardzo się pogorszył i… nie dało się go uratować! Roksana nie wierzy, że jej cwany tatuś nie żyje – czuje, że to jego kolejna sztuczka! Niebawem jednak do Hebla przychodzi pracownik domu pogrzebowego należącego do Niuńka, który prosi o wybór urny. Do Roxy zaczyna docierać straszna prawda…

Weronika w szoku – lekarze odmawiają aborcji nieuleczalnie chorego płodu jej córki!!!

Antosia jest w rozpaczy – nie chce być grobem swojego dziecka! Weronika liczy na nefrologa, który wykaże zagrożenie zdrowia córki i zaleci usunięcie ciąży. Jednak lekarz - mimo złych wyników badań - odmawia skierowania na aborcję. Wg niego nie ma zagrożenia życia dziewczyny! Lekarz wyraźnie się boi… Agnieszka daje Weronice ulotki z zagranicznych klinik aborcyjnych. Tymczasem matka Roztockiej uważa, że trzeba ufać lekarzom, bo… chronią życie ludzkie!

Weronika nie wierzy w to, co słyszy… Igor rozpoczyna groźne śledztwo!

Naczelny zabrania Igorowi mieszać się w dochodzenie w sprawie śmierci zakatowanego Bartka. Nowak jednak robi swoje - idzie do szkoły sztuk walk, gdzie chłopak trenował. Spotyka tam szefową klubu – Judytę Bradecką, w której Bartek być może był zakochany. Atrakcyjna kobieta bardzo zachęca Igora, by zapisał się na zajęcia.