Na Wspólnej

odcinek 3635

Na Wspólnej 21

Niuniek chce umrzeć?!

Wieczorem Seba dostaje widomość od narzeczonej – ojciec Roxy wylądował na kardiologii! Rano Hebel z siostrzeńcem zjawiają się u Niuńka. Na osobności przyjaciel wyznaje Ryszardowi, że to była żona Dana doprowadziła go do takiego stanu. Niuniek za wszelką cenę musi się od niej uwolnić - nawet za cenę… własnego życia!!!

Roma jednak zamierza knuć przeciwko Marcie?

Marta spotyka Romę w pierwszym dniu jej pracy. Kobieta przeprasza za przeszłość i mówi Leśniewskiej, że jest już innym człowiekiem. Wygląda na to, że ich współpraca rzeczywiście zapowiada się obiecująco. Jednak kiedy Roma dowiaduje się, że nowym grafikiem telewizyjnym został Filip – były mąż Marty - staje się czujna i podejrzliwa…

Miażdżąca diagnoza dla Antosi!

Antosia idzie odebrać wyniki badań prenatalnych, które okazują się druzgocące – u płodu stwierdzono Zespół Patau! Lekarka prowadząca ciążę młodej Roztockiej tłumaczy przerażonej dziewczynie, że oznacza to nieuleczalne wady u dziecka, które prawdopodobnie nie dożyje porodu! Zaleca zszokowanej Antosi kontakt z psychologiem. Weronika nie wie, jak pomóc córce.