Na Wspólnej

odcinek 3633

Na Wspólnej 21

Szok - Marta będzie znowu pracować z Romą?!

Były mąż Marty rozwiódł się z żoną - Filip wrócił do Warszawy i szuka pracy. Marta radzi mu, żeby złożył portfolio do jej stacji, bo poszukują grafika do scenografii. W pracy Leśniewska przeżywa szok - spotyka Romę! Kobietę, która kiedyś prawie zniszczyła jej życie… Roma błaga szefa Marty o pracę, a jej samej wyjaśnia swoje dramatyczne położenie życiowe. Przyjęcie Romy uzależnione jest od decyzji Leśniewskiej - co zrobi Marta?!

Iga wpada na trop morderców a Ignaś miażdży chuliganów!

Iga spotyka w przychodni kobietę, która została napadnięta w podobny sposób, jak dziewczyna zamordowana w tej okolicy. Przybysz przekazuje te informacje Robertowi… Tymczasem Ignacy staje w obronie dziewczyny napastowanej przez chuliganów, którzy dręczą także jego. Wyszkolony przez Tadeusiaka, młody Brzozowski sprawnie odpiera ich ataki!

Dyrektorka szkoły znowu dzwoni do Michała… Berg zdruzgotany a Eliza w objęciach sąsiada!

Jarek ma koszmar o nauczycielce fizyki. Postanawia być twardy, kiedy będzie z nią rozmawiał w sprawie Juniora. Okazuje się jednak, że dawna trauma zmienia go w zahukanego ucznia i Berg z pokorą przyjmuje obelgi i warunki apodyktycznej i podłej nauczycielki… Tymczasem Eliza wybiera się na rozmowę o pracę, którą załatwił jej Koskinen. Z powodu remontu windy Bergowa korzysta z pomocy nowego sąsiada, który niesie ją na rękach do taksówki.