Na Wspólnej

odcinek 3604

Na Wspólnej 21

Michał ma rywala do serca Igi?!

Michał prosi Igora o kolejną przysługę – sprawdzenie firmy żony Starskiego. Brzozowski kombinuje, żeby wciągnąć ją w inwestycję zakupu Bud-Maxu od Ilony. Nieco później Michał odwiedza w szpitalu Igę – zastaje ją rozbawioną w towarzystwie Roberta. Brzozowski jest bardzo nieprzyjemny i w końcu Iga każe mu się wynosić! Wściekły Michał dopada Roberta i ostrzega, by nie próbował zająć jego miejsca!

Darek mocno rozczarowany… własnym ojcem!

Kasia cieszy się, że Darek razem z ojcem przenoszą się do nowej kancelarii. Niespodziewanie Andrzej przedstawia synowi swojego ucznia - mecenasa Czerskiego, specjalistę od prawa spółek. Zamierza go zatrudnić, żeby Darek mógł się uczyć od najlepszych… Żbik jest przybity, ale wieczorem ojciec jeszcze bardziej go rozczarowuje…

Antosia wybiera miłość, a Weronikę podrywa… Nalepa?!

Weronika martwi się poprawką córki – podejrzewa, że Antosia zakochana w modelu zaniedbuje studia. Roztocka się nie myli – Dawid przyjeżdża po dziewczynę i namawia, by olała egzamin i spędziła z nim dzień… Weronika przychodzi z projektem ugody do pana Antoniego, jednak staruszek wciąż jest zły na Nalepę. Ten zaś chce pomóc pacjentowi, ale przy okazji… poderwać Roztocką?!