Na Wspólnej

odcinek 3598

Na Wspólnej 21

Weronika poznaje inne oblicze Nalepy - jest pod wrażeniem!

W kancelarii Weroniki trwają nerwowe negocjacje Lwa z panem Antonim. Nagle staruszek zaczyna mieć problemy z oddychaniem. Nalepa - widząc symptomy zawału serca - natychmiast reaguje. Każe Roztockiej wieźć ich do szpitala! Podczas szaleńczej jazdy po Warszawie Lew podtrzymuje pana Antoniego przy życiu. Weronika jest pod wrażeniem!

Iga rozbija szajkę porywaczy i… ląduje w szpitalu!

Iga i Robert sprytnie podchodzą porywaczkę podczas przesłuchania i dowiadują się od kobiety, gdzie przetrzymywana jest dziewczynka porwana kilka dni wcześniej. Przybysz natychmiast organizuje nalot antyterrorystów na wskazany dom. Robert odradza szefowej udział w akcji, ale ta nie odpuszcza! Po odnalezieniu dziecka zostaje ono zabrane do szpitala, a po chwili trzeba wezwać kolejną karetkę… do Igi!

Wymarzony pensjonat przejdzie Hofferom koło nosa?!

Honorata i Roman już planują swoje życie w pensjonacie, którego jeszcze nie kupili. Ale mają nadzieję – Iza chce zainwestować w ich biznes okrągły milion. Planują też sprzedać dom w Krówkach. Hoffer przyjeżdża do pensjonatu z pracownikiem banku, który ma udzielić mu kredytu. Wszystko idzie świetnie do chwili, gdy… pojawia się kolejny kupiec zainteresowany inwestycją!