Na Wspólnej

odcinek 3597

Na Wspólnej 21

Iga ratuje kolejne porwane dziecko, a Michał już wie, że Starski to oszust!

Przybysz jedzie do kolejnego porwania w galerii handlowej! Natychmiast obstawia wyjścia z budynku i zarządza poszukiwania dziecka. Iga znajduje małą dziewczynkę ukrytą w toaletach sklepu. Robert ma ryzykowny pomysł – czy dziecko rozpozna porywaczkę?! Tymczasem Michał dowiaduje się od Igora, że ogromny kapitał firmy Starskiego to fikcja – w rzeczywistości konta biznesmena są puste!

Ada tropi milicjanta Kotza, który szuka… pani Wandy, autorki kryminału Basi!

Smolny i Ada dowiadują się, że śledczy Kotz - badający 40 lat temu zaginięcie komendanta milicji – znowu zainteresował się aktami tej sprawy! Tymczasem Basia odbiera panią Wandę ze szpitala – z radością oznajmia pisarce, że „Czarny mech” już w dniu premiery stał się hitem! Kobiety obserwuje… dawny śledczy Kotz! Co łączy staruszkę z zagadkowym śledztwem sprzed lat?!

Ala dobija się do Karola, a Kuba… chce zostawić Majkę?!

Karol jest wkurzony i nie odbiera telefonów od Ali. Dex i Majka martwią się - wiedzą, że przecież ci dwoje są dla siebie stworzeni! Młodzi mają też inny problem – właściciel mieszkania podniósł im czynsz wynajmu… Tymczasem Kuba niespodziewanie dostaje się na wymianę studencką. Ma jechać do Berlina na 3 miesiące. Co na to Maja?!