Na Wspólnej

odcinek 3590

Na Wspólnej 21

Bogdan ostro ściera się z żoną – stawką zdrowie ich dziecka!

Bogdan dość stanowczo stara się zmotywować córkę do walki o swoje zdrowie. Ale Misia jest totalnie zblokowana. Widząc mocną determinację męża, przewrażliwiona Joanna nie wytrzymuje! Berg prosi ją – niech da mu działać! Czy Bogdanowi się uda odblokować córkę?!

Beata, Paweł i Emil w pacie totalnym?!

Załamana Beata zwierza się Marii, że ma już dość Pawła, który nie myśli o ich chorym dziecku, tylko wymyśla teorie o jej zdradzie! Ziębowa spotyka się z Wójcikiem – w ostrych słowach uświadamia mu, że zachowuje się jak gówniarz! Zamiast pomóc, robi ogromną krzywdę dziecku, które przecież kocha... Paweł się przełamuje - zjawia się w szpitalu, gdzie widzi… bawiącego się z Guciem Emila! Między braćmi dochodzi do ostrej bijatyki!

Roman wierzy w siłę genów, Honorata… w siłę rodziny!

Hoffer nie wierzy, że Kamil wyjdzie z nałogu. Wyrzuca sobie, że przekazał dzieciom w genach alkoholizm… Żona przekonuje go, że nawet jeśli tak jest, to teraz powinien pokazać siłę, którą przejmie jego rodzina! Lumpeksowi Honoraty grozi upadek – Roman mówi żonie, że właściciel pensjonatu, który remontował, zaoferował mu jego kupno…