Na Wspólnej

odcinek 3587

Na Wspólnej 21

Ala wychodzi z odwyku – chce zaszaleć!

Dziś Ala wychodzi z terapii odwykowej – Karol jest bardzo przejęty. Czule wita ukochaną przed ośrodkiem – dziewczyna jest wzruszona, gdy dostaje upieczone przez Karola babeczki... Ala proponuje swojemu chłopakowi, żeby… zaszaleli!

Siła przyjaźni – czy Igor jest w stanie uratować Kamila?

Kamil budzi się na przystanku - kompletnie pijany... Tymczasem Igor szuka go w szpitalu – dowiaduje się od Ostrowskiego, że Hoffer zawalił swój dyżur. Arek ma już dość krycia kolegi… Gdy Nowak wraca do siebie, znajduje Kamila leżącego na klatce schodowej. Próbuje uświadomić przyjacielowi, że niszczy życie swoje i córki! Hoffer jednak myśli tylko o tym, by się napić…

Kopciowa przejmuje inicjatywę – usidli Sokoła?!

Helena ma coraz większą chęć na utarcie nosa sąsiadce i zdobycie serca przystojnego listonosza. Fortelem zwabia pana Zbyszka do siebie i daje mu do zrozumienia, że nie jest jej obojętny. Jednak, kiedy Sokół próbuje pocałować Helenę, ta go odtrąca! Radzi, by się nie spieszył, bo ona nie jest tak łatwa, jak jej sąsiadka… Tymczasem Żaneta bardzo przeżywa dzisiejszą rozmowę o pracę w dziale promocji dużej firmy.