Na Wspólnej

odcinek 3581

Na Wspólnej 21

Paweł dowiaduje się, że nie jest ojcem Gucia!

Emil chce skonsultować z innym lekarzem wyniki badań Gucia. Paweł, kompletując je w szpitalu, zauważa niezgodność grupy krwi synka z grupą krwi swoją i Beaty. Gdy wykłóca się o błąd z pielęgniarką, ta każe mu porozmawiać o tym z… żoną! Wójcik jak rażony piorunem - doznaje olśnienia. Zimny jak głaz, pyta Beatę - z kim go zdradziła?!

Luśka i potrącona przez nią Amelia… nie chcą żyć?!

Eliza pociesza mamę, która jest wściekła, że Rafał wziął na siebie winę Luśki! Tymczasem Łucja prosi strażnika o możliwość napisania listu – chce wszystkich przeprosić… Jej stan jest bardzo niepokojący! Tymczasem Darek dowiaduje się, że dziewczyna potrącona przez Luśkę odzyskała przytomność. Kasia ją odwiedza – słyszy, jak Amelia rozpaczliwie krzyczy do brata, że nie chce żyć!

Syn Moniki i Damiana… zakochał się!

Cieślikowie i Szulcowie z zapałem trenują grę w tenisa. Monika nie jest zadowolona z postępów męża a dodatkowo robi mu wymówki, że wychowują syna na przeciętniaka. Cieślikowa planuje wysłać Kajetana na lekcje języków obcych i to chłopca bardzo cieszy – znalazł sobie właśnie kurs języka… migowego! Chce dogadać się z głuchoniemą koleżanką, w której jest zakochany!