Na Wspólnej

odcinek 3580

Na Wspólnej 21

Emil przerażony – jego syn ma białaczkę!

Beata spotyka w szpitalu Maślikowską – szczęśliwa, pyta czy może liczyć na przeszczep od synka, którego jej urodziła. Kobieta prosi, by Beata nie naciskała… Emil dowiaduje się o chorobie Gucia. Przylatuje najbliższym samolotem do Warszawy i wpada do szpitala w chwili, gdy lekarz mówi Wójcikom, że Gucio ma ostrą białaczkę. Trzeba natychmiast rozpocząć chemioterapię…

Smolny dogaduje się ze stażystką, a Basia z… nową gwiazdą kryminałów!

Smolny ma nakaz od Gwiazdy, żeby dogadać się ze stażystką – ich gazeta nie może sobie pozwolić na kolejny niechlubny rozgłos. Zaraz po rozmowie Krzysztofa z Adą, z gratulacjami biegnie do niej Daniel. Młodzi umawiają się na kolację… Tymczasem Basia spotyka się ze starszą panią, która wczoraj dała jej do przeczytania swoją książkę – Wanda nie wierzy, że jej kryminał może być bestsellerem!

Damian ma doskonały plan na zakończenie kariery!

Cieślik przychodzi odebrać z kortów syna - zauważa, że trenerka rozmawia w języku migowym z koleżanką Kajetana… Gdy Damian opowiada Żanecie o braku funduszy na szkolenie głuchoniemych dzieci, oboje wiedzą już, że charytatywny turniej będzie najlepszą akcją społeczną na koniec jego kariery. To motywuje Cieślików i Szulców do rozpoczęcia ostrych treningów!