Na Wspólnej

odcinek 3579

Na Wspólnej 21

Aleks chce porwać Malwinę?!

Aleks odbiera Malwinę z pracy – widzi gangsterów, którym jest winny pieniądze. Młodzi rzucają się do ucieczki, ale bandyci dopadają ich! Wystraszony Aleks proponuje im… porwanie Malwiny! Córka Hebla jest w szoku słysząc jego słowa… Niespodziewanie, gangsterzy przepraszają Aleksa – dług został uregulowany. O co w tym wszystkim chodzi?!

Kamil zmierza na dno…

Kolenda po raz ostatni zjawia się w szpitalu. Kiedy wychodzi spakowana, widzi zmierzającego na dyżur Kamila - całkowicie pijanego! Anna próbuje go zatrzymać, ale zamroczony Hoffer nic sobie z tego nie robi. Na szczęście pojawia się doktor Nalepa i pacyfikuje Kamila. Kiedy Anna odwozi ledwie przytomnego ukochanego do domu, drzwi otwiera jej Ula. Z nienawiścią patrzy na kochankę ojca…

Smolnego wkurza młodość, Basi imponuje… starość!

Smolny wkurzony na nową stażystkę – Ada ignoruje jego polecenia! Wbrew szefowi chce pisać o dyskryminacji kobiet. Dziewczyna skarży się Danielowi na porywczego naczelnego. Brzozowski próbuje wyjaśnić, że Smolny ma traumę na punkcie młodych, niesubordynowanych dziennikarek… Tymczasem w wydawnictwie Basi pojawia się staruszka, która… napisała kryminał!