Na Wspólnej

odcinek 3575

Na Wspólnej 21

Cielecki grzęźnie w kłamstwach – Darek ma dość!

Cielecki ze Żbikiem stawiają się na kolejne przesłuchanie. Śledczy pokazuje im nagranie z kamery, która zarejestrowała jego auto blisko miejsca wypadku – 2 godziny przed wezwaniem policji i karetki! Rafał traci rezon, ale Darek sprytnie kończy przesłuchanie. Chce rozmawiać z Łucją – musi wiedzieć, jak było. Mimo, że Cielecki się nie zgadza, Żbik dopada Luśkę i żąda szczerej rozmowy!

Córka Hebla w szponach oszusta?!

Pod nieobecność Malwiny, Aleks obiecuje komuś przez telefon szybką spłatę długów. Oznajmia, że trafił na kopalnię pieniędzy… Hebel w trosce o córkę postanawia zainwestować w jej chłopaka – daje Aleksowi kasę na nowe ubrania i każe zaprosić Malwinkę na randkę. To, co na spotkaniu dziewczyna słyszy od Aleksa nie jest ani romantyczne, ani miłe…

Mikołaj rzuci uczelnię i zostanie… budowlańcem?!

Mikołaj słyszy przypadkiem rozmowę dziekana z kolegą, który ukradł artykuł Leśniewskiego. Zwierzchnik współczuje doktorowi oskarżeń o plagiat - wierzy, że to jego dzieło! Mikołaj buzuje – bierze urlop! Żeby uspokoić nerwy pojawia się na budowie Romana i prosi teścia o jakąś prostą, fizyczną pracę… Wieczorem oznajmia Marcie, że ma dość swojej uczelni - zostanie budowlańcem!