Na Wspólnej

odcinek 3572

Na Wspólnej 21

Wójcikowie szukają dawcy szpiku dla synka...

Lekarz wypytuje Pawła i Beatę, czy są biologicznymi rodzicami Gucia. Wójcik potwierdza, Beata zmieszana… Okazuje się, że żadne z nich nie może być dawcą szpiku dla synka. Lekarz doradza im, żeby najbliżsi wykonali odpowiednie badania. Emila wyklucza choroba nowotworowa, więc Beata musi prosić o pomoc małżeństwo, którym parę lat temu urodziła synka – może to dziecko jest ratunkiem dla Gucia?!

Jarek podejrzewa, że Luśka kłamie w sprawie wypadku, a Cielecki szuka pomocy u Żbika…

Łucja chce odwiedzić w szpitalu dziewczynę, którą potrąciła jadąc nietrzeźwa. Ojciec zabrania jej - to mogłoby wzbudzić podejrzenia! Tymczasem zaskoczony Jarek znajduje w internecie zdjęcia z nocnej balangi, na której Luśka ostro szalała przed wypadkiem. Cielecki spotyka się z Darkiem Żbikiem – mówi mu prawdę o wypadku i prosi o pomoc…

Ewa urządza mamie i Feli piękny wieczór, który kończy się… koszmarem!

Ewa przeprasza Felicję za to, że ostatnio zagarnęła całą miłość Ireny. Przyznaje, że chce nacieszyć się mamą, dopóki ma z nią kontakt… W ramach przeprosin Ewa przygotowuje dla Feli i matki kolację oraz album ze zdjęciami z ich podróży po Australii. Starsze panie są zachwycone. Nagle zdarza się coś, co rujnuje nastrój i Irena zaczyna wyzywać Felicję od najgorszych. Kobieta jest przerażona!