Na Wspólnej

odcinek 3563

Na Wspólnej 21

Irena mówi córce o swoim związku z Felą – jak przyjmie to Ewa?!

Ostrowski słyszy przypadkiem rozmowę Ireny i Feli – kobiety wyznają sobie miłość! W życzliwej rozmowie z teściową, Arek radzi jej by powiedziała o swoim związku Ewie. Pełna obaw Irena decyduje się wyznać córce prawdę… Ewa jest w szoku – myśli, że matka ma atak demencji!

Zuza jest załamana – wie, że Kamil kocha Kolendę!

Zuza pilnuje skacowanego Kamila. Chce wiedzieć jedno - czy Kamil zakochał się w Kolendzie?! Kiedy Hoffer nie odpowiada, żona już wszystko wie… Załamana, każe mu się wynosić! Zuza postanawia się  wyprowadzić - Ula jest w rozpaczy! W pracy Kamil zalicza potężną wpadkę – wypisuje pacjentowi olbrzymią dawkę leku, zagrażającą życiu. Na szczęście ten błąd zauważa Adamski. Ostrzega ordynatora, żeby się pilnował…

Beata okradziona w barze Ziębów!

Beata zostaje okradziona w barze Ziębów! Ale łapie jednego ze rzezimieszków. Po przyjeździe policji okazuje się, że… mężczyzna jest niewinny! Wójcikowa przeprasza Gabriela - przez jej oskarżenia nie dotarł na rozmowę o pracę. Mężczyzna okazuje się fizjoterapeutą - zwraca jej uwagę na niepokojącą przypadłość małego Gucia!